het team


Binnen JC todo werken de volgende mensen:

Ronald van Litsenburg:


Ronald is de teamleider van het jongerenwerk in Best. Hij is niet zo vaak op de werkvloer te vinden maar werkt vooral hard achter de schermen. Ronald is samen met Richard bij de geboorte van JC Todo betrokken geweest. Hun hebben letterlijk de eerste steen gelegd! -->ronald@jctodo.nl

Richard Bekkers:


Richard werkt maar 8 uur als jongerenwerker. Richard werkt net als Ronald al vanaf het Begin bij JC Todo. Richard houdt zich nu vooral bezig met Go4it coaching, de werkgroep licht en geluid en met jonge mantelzorgers. --> richard@jctodo.nl

Jeroen Meijer:


Jeroen werkt 32 uur bij JC Todo. Hij heeft de opleidingen CIOS en Toegepaste Psychologie afgerond. Jeroen houd zich vooral bezig met het zaalvoetballen, de activiteit Plexat, de workshop StressVrij, de activiteiten met Live muziek en met online en sociaal media.  --> jeroen@jctodo.nl

Thijs Schaffers: 


Thijs werkt 36 uur bij JC todo. Thijs is een echte sportman. Hij is niet moe te krijgen en gaat altijd voor goud! Thijs houd zich dan ook veel bezig met zijn kickbox lessen, met individuele begeleiding, Club Soda en zijn skatewerkgroep waarmee ze elk jaar gave activiteiten organiseren. --> thijs@jctodo.nl

Lotte Baerwaldt:


Lotte werkt 32 uur bij JC todo en is de nieuwste aanwinst van het team. Lotte is erg warm en toegankelijk. lotte houdt zich bezig met de meidenmiddag, individuele begeleiding, roefeldag, de workshop StressVrij, kwetsbare meiden en de horeca werkgroep. --> lotte@jctodo.nl

Olaf Slangen:


Olaf is de drijvende kracht achter het team in JC Todo. Olaf werkt officieel als administratief medewerker, maar in praktijk ondersteund Olaf het team daar waar nodig is. --> olaf@jctodo.nl

Jos vd Bruggen


Jos is de beheerder in JC todo. Hij zorgt ervoor dat het pand altijd schoon, veilig en heel is en dat de jongerenwerkers hun werk vlekkeloos kunnen uitvoeren. Jos is vaak het eerste aanspreekpunt binnen JC Todo voor klanten of gasten. -->jos@jctodo.nl